wtorek, 6 kwietnia 2010

Wernisaż mój!

Wstawaj!Projekt to cykl poświęcony przechodzeniu granicy między snem, a jawą, między nocą, a dniem, między tym co uświadomione, a tym co pozostaje w warstwie nieświadomej naszej pamięci. Chciałem zatrzymać właśnie ten jeden moment, kiedy jesteśmy w swego rodzaju zawieszeniu,  na którą zazwyczaj nie zwracamy uwagi ponieważ towarzyszy nam każdego dnia. Wszystkie zdjęcia w prezentowanym cyklu wykonałem w Warszawie w domach ludzi-przyjaciół, znajomych u których spałem. Każde z nich usłyszało ode mnie krótkie „Wstawaj!” i pracę migawki. To co było szczególnie dla mnie ważne, to jak największy autentyzm. Żadne z tych zdjęć nie jest pozowane, wszystkie zostały wykonane w w tych kilku chwilach, tuż po pobudce.

Wernisaż odbedzię się w kawiarni OSiR na ul. Tamka 40 w piątek 9 kwietnia o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszam!
V!dzisz

 

 

2 komentarze:

  1. hymmmmm...idea moze głeboka jak
    "Głębokie gardło"ale podanie to juz proste jak blat stol a szkoda zdjecia ciekawe........wiem tki punk mial byc ale wyszedl pank tak po polsku po prostu szkoda:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Mysle ze jest to bardzo fajny pomysl. Trudny do wykonania bo kazdy ma inna koncepcje i inaczej to widzi ale warto probowac. To takie odzwieciedlenie wlasnej duszy co wymaga duzo wiary w siebie i odwagi. Sam kiedys probowalem takie pomysly, to sie nie sprzedaje ale jest bardzo pozytywne. Powodzenia.

    Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie nie narzucam. Leszek, znajomy Agaty.

    OdpowiedzUsuń